Dark Light

ساعت کاسیو شین از سری ساعت های کلاسیک اسپرت میباشد که مناسب برای خانوم ها است. خرید ساعت کاسیو شین را با بهترین کیفیت و قیمت با گالری ساعت آس تجربه کنید. بزرگترین مجموعه از ساعت های برند.

خرید و قیمت ساعت کاسیو شین ( casio sheen )

ساعت کاسیو شین

Casio sheen watch
تاریخچه ساعت مچی کاسیو به سال  های درازی بر می گیردد.

ساعت مچی کاسیو رو شرکتی به نام کاسیو در سال 1946 تولید کرد که نمونه های دیجیتال ضد آب آن را حتما تا به حال دیده اید کاسیو شرکت کامپیوتری ، با مسئولیت محدود یک شرکت ساخت قطعه‌های رایانه‌ای است که سال ۱۹۴۶ بنیان‌گذاری شد و بخش اصلی آن در توکیو است.

آوازهٔ این شرکت بیشتر در زمینهٔ ساخت ماشین‌حساب‌ها، وسایل صوتی، رایانه‌های دستی، دوربین‌ها و ابزارهای موسیقی و ساعت مچی است.

ساعت های کاسیو امروزه تفاوت بسیار زیادی از نظر نوع و شکل با ساعت مچی های 90 سال پیش این شرکت دارد که می توانید جدید ترین این ساعت ها را در همین سایت خریداری نمایید.

تنوع بالای کاسیو در مدل

لاین شین از محصولات کاسیو دارای تنوع بسیار زیادی می باشد که تمامی این مدل ها زنانه بوده و در تمامی کلاس های کلاسیک ، اسپرت و کلاسیک اسپرت محصولات خود را عرضه کرده است.

نگین های به کار رفته در محصولات Casio sheen watch تمامی Swarovski elements است.

استیل به کار رفته در قاب و بند این ساعت ها استیل ضد زنگ است و تمامی محصولات شین همانند لاین های دیگر ضد آب کامل هستند.

کالری ساعت آس به عنوان نمایندگی رسمی ساعت casio در شرق تهران تمام این محصولات را در ساعت www.aswatchgallery.com در قسمت محصولات معرفی کرده است.

شما میتوانید برای خرید ، اطلاع از قیمت ساعت های کاسیو شین و ویژگی های آنها به همین سایت مراجعه کنید.

نمایش 1–16 از 175 نتیجه