Dark Light

ساعت پلار

ساعت پلار به شما کمک میکند تا تحت نظر آموزش خود قرار بگیرید.
این کمپانی با ترکیبی از تخصص در ورزش ، فیزیولوژی و الکترونیک ، همراه با درک عمیق از نیازهای مشتری فعالیت می کند.کمپانی پلار از سال 1977 تاکنون در نوآوری های فناوری و مانیتور ضربان قلب پیشرو بوده است . کمپانی polar در راستای بهبود عملکرد ورزشی یک ورزشکار و کمک به افراد در داشتن یک سبک زندگی سالم تر و همچنین کمک به توانبخشی و مدیریت وزن فعالیت میکند.امروزه پلار 26 شرکت تابعه در سطح جهان دارد و یک شبکه توزیع با بیش از 35000 فروشگاه خرده فروشی در بیش از 80 کشور جهان را مدیریت می کند.

قیمت ساعت پلار

از آنجایی که اولین مانیتور ضربان قلب پلار در سال 1982 ایجاد شد ، Polar Electro متعهد شده است تا تحقیقات پزشکی فیزیولوژیکی و ورزشی نوآورانه را انجام دهد.در واقع،تمام ویژگی های موجود در محصولات پلار مبتنی بر کار علمی بوده و مطابق با توصیه های مقامات برتر جهان در ورزش پزشکی است.علاوه بر تحقیقات و توسعه داخلی،Polar Electro با تعدادی از موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان همکاری می کند که نتایج آن در بسیاری از کنگره های علمی ارائه شده و در مقالات علمی بین المللی منتشر شده است.با توجه به امکانات ورزشی و تناسب اندام ساعت های پلار تمامی این محصولات از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار بوده و شما میتوانید مجموعه کاملی از امکانات ورزشی را در ساعت polar با قیمت مناسب همراه داشته باشید.(برای استعلام قیمت ساعتهای پلار اورجینال با کارشناسان ما تماس بگیرید).

خرید ساعت پلار

وقتی ضربان قلب خود را کنترل می کنید،میفهمید که بدن شما چقدر سخت کار می کند و می تواند به راحتی میزان شدت تمرینات خود را تنظیم کنید.کنترل ضربان قلب حدس و گمان را از بین می برد و باعث تقویت بیشتر تمرین شما می شود. این که آیا شما به دنبال راهی آسان برای پیگیری تمرینات خود هستید یا یک راه حل بسیار دقیق برای گرفتن داده های آموزشی خود ، ما خرید ساعت پلار را به شما پیشنهاد میکنیم. ساعتهای پلار مورد اعتماد ورزشکاران نخبه در سراسر جهان است و به خاطر دوام و دقت آنها شناخته شده است.

ساعت پلار Categories

نمایش 1–16 از 40 نتیجه