Dark Light

ساعت کاسیو مردانه مناسب برای خاص پسندان است. خرید ساعت کاسیو مردانه را با بهترین کیفیت و قیمت با گالری ساعت آس تجربه کنید. بزرگترین مجموعه از ساعت های برند.

خرید و قیمت ساعت کاسیو مردانه

ساعت کاسیو مردانه

تاریخچه ساعت مچی کاسیو به سال  های درازی بر می گیردد.

ساعت مچی کاسیو رو شرکتی به نام کاسیو در سال 1946 تولید کرد که نمونه های دیجیتال ضد آب آن را حتما تا به حال دیده اید کاسیو شرکت کامپیوتری ، با مسئولیت محدود یک شرکت ساخت قطعه‌های رایانه‌ای است که سال ۱۹۴۶ بنیان‌گذاری شد و بخش اصلی آن در توکیو است.

آوازهٔ این شرکت بیشتر در زمینهٔ ساخت ماشین‌حساب‌ها، وسایل صوتی، رایانه‌های دستی، دوربین‌ها و ابزارهای موسیقی و ساعت مچی است.

ساعت های کاسیو امروزه تفاوت بسیار زیادی از نظر نوع و شکل با ساعت مچی های 90 سال پیش این شرکت دارد که می توانید جدید ترین این ساعت ها را در همین سایت خریداری نمایید.

تنوع بالای کاسیو در مدل

ساعت Casio مردانه با توجه به متریال مناسب ( بند های چرمی و استیل ضد زنگ ) و ضد آب بودن کامل (100 متر ، 50 متر و 30 متر ) متناسب با نوع مدل از قیمت های مناسبی برخوردار می باشد.

لاین mtp از محصولات کاسیو دارای تعداد زیادی مدل های مردانه بوده که مدل های کلاسیک (ساده) ، اسپرت (سه موتوره) با بند های چرمی و استیل را میتوانید در آنها مشاهده کنید.

کالری ساعت آس به عنوان نمایندگی رسمی ساعت casio در شرق تهران تمام این محصولات را در ساعت www.aswatchgallery.com در قسمت محصولات معرفی کرده است.

شما میتوانید برای خرید ، اطلاع از قیمت ساعت های کاسیو مردانه و ویژگی های آنها به همین سایت مراجعه کنید.

نمایش 1–16 از 267 نتیجه